Poddy Bülten

01/09/2023  12. Sayı

Hazır mısın? Podcast dünyasında yeni bir haftalık yolculuğa çıkıyoruz!

Bu haftaki sayımızda, farklı konularda en yeni ve ilginç podcast bölümlerini bulabilirsin. Eğlence, komedi, bilim, kültür, motivasyon ve daha pek çok kategoride özenle seçilmiş içeriklerle dolu olan bültenimiz, seni podcast dünyasının keşfedilmeyi bekleyen içerikleriyle tanıştıracak.

O halde hazırsan başlıyoruz:

Açık Beta - 1.Bölüm: Uzay Simülatörlerinin Tarihi:Açık Beta - 1.Bölüm: Uzay Simülatörlerinin Tarihi:

Açık Beta ilk bölümünde 1970'lerden 2000'lere uzay simülasyonlarının tarihini konuşuyor. Bu heyecan dolu serüveni kaçırmayın.

Dünya Trendleri - Mikro Robotlar: Nanodünyanın Büyülü Keşfi:Dünya Trendleri - Mikro Robotlar: Nanodünyanın Büyülü Keşfi:

Dünya Trendleri yeni bölümde sizi bilimin ve teknolojinin en heyecan verici ve büyülü dünyalarından birine götürmeye hazırlanıyoruz. Mikro Robotlar ve Nanoteknoloji'nin sıra dışı evrenine hoş geldiniz.

Kendine İyi Davran - Sindirella Sendromu: Var Olmak İçin Bir Erkeğe İhtiyaç Duyan Kadınlar:Kendine İyi Davran - Sindirella Sendromu: Var Olmak İçin Bir Erkeğe İhtiyaç Duyan Kadınlar:

Sindirella ya da bir diğer adıyla külkedisi sendromu ülkemizde birçok kadının yaşadığı önemli problemlerden birisi. Belirtilerini ve çözüm için önerilerimi anlattım.

İbrahim Selim ile Serbest Vuruş - 44. Bölüm:İbrahim Selim ile Serbest Vuruş - 44. Bölüm:

ÖTV neden sadece bizde var? “Sal bizi ağam” dedikçe tepemize binen zamlarla nasıl baş edeceğiz? Hepsi ve daha fazlası ülkemizin dijital günlüğü Serbest Vuruş’ta!

Podcastlendiniz - Başlayabilmek ve Devam Edebilmek & Sosyal Medya Tavsiyeleri:Podcastlendiniz - Başlayabilmek ve Devam Edebilmek & Sosyal Medya Tavsiyeleri:

İnfluencer olmaktan, sosyal medyaya başlama tüyolarından, başlayabilmek ve devam edebilmenin zorluklarından bahsedilen bu bölüm başlama motivasyonu arayan herkes için!

Yeni podcast keşiflerine adım atmak, popüler konular hakkında güncel bilgilere sahip olmak ve dinlemekten keyif aldığın podcast’lerin dünyasına daha da derinlemesine dalmak için bültenimizi takipte kal!

İndir, aramıza katıl.

Yepyeni bir podcast deneyimi senin için hazır. Uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsin.

Poddy Mobile